Adress & Telefon

Danubia Metallkontor AB
Linnégatan 76

115 23  STOCKHOLM

+46 (0)8-704 95 95

Leverantörsfaktura

Mejlas till invoice@danubia.se

Där ska framgå referens och märkning.

Peter Haunss

VD/Försäljning/Inköp

+46 (0)70-762 02 28

peter@danubia.se

Johan Lagerman

Ordförande/Försäljning

+46 (0) 708- 63 12 90

johan@danubia.se

Selim Beslioglu

Försäljning/Inköp

+46(0)73- 635 07 91

selim@danubia.se

Charlotte Lundgren

Ekonomi

+46 (0)73- 930 37 75

charlotte.lundgren@danubia.se  

Ulrika Lindh

Order/Inköp

+46 (0)70-518 19 69

ulrika@danubia.se

Kicki Borell

Order/Inköp

+46 (0)70-811 11 98

kicki@danubia.se

Fyll i kontaktformuläret nedan

Genom att kontakta Danubia via hemsidan godkänner du att vi använder din personliga information enligt gällande dataskyddsförordning.